חדש בבתי החולים בארץ

שלחו לנו הודעה לייעוץ ראשוני

תוכן עניינים

ניתוח החלפת מפרק בבתי חולים בארץבתי חולים גדולים ופרטיים המוכרים בישראל, ישנן שיטת טובות יותר לניתוח של החלפת מפרק הירך. גם בגישה הקדמית, גם בגלל השתלים החדשנים והציוד כגון שולחן ניתוחים מתקדם, ניתן לעבור את תהליך הניתוח והשיקום, בהצלחה רבה.

החלפת מפרק ירך בבית החולים איכילוב

מפעיל חטיבה אורתופדית שמצטיידת בשולחן ניתוחים המתקדם והחדיש ביותר בעולם לניתוחי החלפת מפרק הירך. שולחן ניתוחים משוכלל זה מאפשר לבצע ניתוחי החלפת מפרקי ירך בגישה הקדמית, כך שזמני ההתאוששות והשיקום מהניתוח יהיו קצרים באופן משמעותי, בהשוואה לשיטות האחרות.

שולחן הניתוחים החדיש, הנקרא "האנה" מאפשר לביצוע טוב יותר של הגישה הקדמית בניתוח זה. לשולחן, קיימות יכולות מיוחדות שניתן להרים את עצם הירך בצורה חופשית ומדויקת והמנוע החשמלי בשולחן ייחודי ומשוכלל זה, יאפשר לכירורג האורתופדי, לזווית ראייה ועבודה טובים יותר. בנוסף, השולחן מיוצר מחומר שקוף, וכך ניתן יהיה לבצע את צילומי ההדמיה בקלות יתר.

בית החולים אסף הרופא

מפעיל מסגרת מרפאות חוץ, המטפלת בחולים שמיועדים לניתוח החלפת מפרק הירך. ביחידה זו, מתבצעים מדי שנה, מאות ניתוחים להחלפת מפרקים. ביחידה זו, מטפלים באופן מיוחד למועמדים לניתוח שני ושלישי, לאחר שהשתלים נשחקו או במטופלים שהניתוח לא צלח. ההתמחות והמוניטין של  היחידה לניתוח החלפת מפרק הירך, היא בעלת שם ומוניטין רב, לא רק עבור מטופלים מהארץ, כי אם גם במטופלים מחו"ל.

קיימים ארבעה סוגי ניתוחים המבוצעים ביחידה זו, הכוללים:

  • ניתוח החלפת ברך בתותבת מתקדמת בגישה המשתמשת בתותבות המתקדמות ביותר בעולם
  • החלפה חוזרת של מפרק הברך
  • שיחזור ושיקום של חלפת מפרקים בטכנולוגיות מתקדמות במקרים כגון כישלון או זיהום מניתוחים קודמים שנעשו בבתי חולים אחרים בישראל או בעולם.

צוות רפואי מסור של אחיות, רופאים וכן עובדים סוציאליים, מלווים את המטופלים לפני ואחרי הניתוח בתהליך השיקום.

בית החולים אסותא – התמחות בניתוח החלפת מפרק הירך

הנהלת בית החולים מאפשרת ביצוע ניתוחי החלפת מפרק ירך במסגרת פרטית, שחלקם ממומנים באמצעות קופת החולים. המחלקה האורתופדית של בית החולים אסותא, היא מהמתקדמות בעולם, ובעלת מוניטין של הניתוחים הרבים ביותר בארץ, המבוצעים בהצלחה מדי שנה.

הניתוחים מתבצעים בשיטות חדשניות תוך מטרה להקטנת הנזק והצלקות לאחר הניתוח, מה שאף מקצר את תהליך השיקום. גם התותבות המושתלות הן המתקדמות והחדישות ביותר בעולם, מה שמאריך תוחלת החיים שלהן ללא שחיקה או התפרקות.

ישראל מתקדמת בתחום החלפת המפרקים

בבתי החולים המובילים בישראל ניתן למצוא הצלחות רבות בתחום הניתוחים הספציפיים הללו של החלפת מפרקים, תחום האורתופדיה הוא המשוכלל ביותר ובכל פעם הטכנולוגיה מתקדמת יותר  מה שמאפשר הצלחה במידה רבה של ניתוחים להחלפת מפרקים.

יש לבחור את המנתחים האורתופדיים ולבחון את המחלקות האורתופדיות בבתי החולי בארץ, כך שתוכלו לעמוד על טיבן ולבחור את הטוב ביותר עבורכם תוך ביטחון מלא ולמצוא מידע, הן באמצעות מטופלים שעברו ניתוחים להחלפת מפרק הירך בהצלחה, ובאמצעות מידע מהרשת והמלצת קופות החולים בהם אתם מבוטחים.

 

אולי יעניין אותך גם:

החלפת מפרק ממוחשבת: מדויקת יותר ומותאמת לנתונים הייחודים של כל מטופל/ת

Picture of מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי
מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי

ד"ר רויטל מלאכי, מייסדת המרכז לטיפול בברכים והחלפת מפרק ברך, מגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 10 שנים בהם היא טיפלה בהצלחה במאות מטופלים ומטופלות. טיפול באנשים תמיד משך אותי, בחירת המקצוע הגיעה ישירות מהלב!

המרכז להחלפת מפרקים

אם אתם עומדים לעבור ניתוח להחלפת מפרק,
חברת איימיס מציעה לכם את שירותי מחלקת הניתוחים האורתופדיים,
הכוללת אפשרויות טיפולים כירורגיים ברמה גבוהה, אותם מבצעים מומחים בעלי מוניטין רב,
מארצות הברית, אירופה ישראל.

למה לבחור באיימיס לניתוח החלפת מפרקים?

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים:
ביטוח בריאות: מדריך מקיף

ביטוח בריאות ממלא תפקיד חיוני בהבטחת גישה לשירותי בריאות איכותיים והגנה על אנשים מהנטל הכספי של הוצאות רפואיות. בין אם באמצעות תוכניות בחסות המעסיק, תוכניות ממשלתיות או פוליסות ביטוח בריאות פרטיות, כיסוי בריאות הולם חיוני לשמירה על רווחתו ושלוות הנפש.

ניצחון על הכאב: איך כוח ההתחדשות יכול להפוך אתכם לבריאים יותר

במהלך הנשים, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להתמודד עם כאב ולהתגבר, כמה שיותר מהר, על מנת לאפשר לעצמנו לחזור בהקדם לשגרה ולהיות בריאים וחזקים יותר. המטרה שלנו היא לא למצוא פתרון לכאב בשביל לדעת איך לחיות איתו ולצידו, אלא להתגבר עליו, כך הוא ייעלם מחד ומאידך, נצא מהטיפול מחוזקים ונוכל לתפקד בצורה סדירה.

התניידות נכונה עם הליכון בגיל מבוגר

בחברה המזדקנת של ימינו, שמירה על ניידות ועצמאות היא קריטית למבוגרים, במיוחד לקשישים ובמיוחד לקשישים בשיקות לאחר ניתוח מפרקים. אתגרי הניידות בגיל מבוגר יכולים להשפיע עמוקות על איכות החיים, להוביל לאובדן עצמאות ואף להשפיע על בריאות הנפש ועל תוחלת החיים. מאמר זה שואף להאיר את החשיבות של שימוש בהליכון מיוחד המיועד למבוגרים ולמשוקמים. אמצעי עזר זה לניידות אינו רק כלי אלא קו חיים המספק יציבות, תמיכה ובטחון למשתמשים בהם. מידע זה פותח את הדלת להבנת מגוון ההליכונים הקיימים, יתרונותיהם וכיצד לבחור אחד שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים. באמצעות מאמר זה, אנו שואפים להעצים מבוגרים המתמודדים עם אתגרי ניידות בידע ובהדרכה כדי לשפר את יכולת ההתניידות שלהם,ואת רווחתם הכללית. 

השפעת עודף משקל והשמנה על סיכונים כירורגיים ותוצאות בהחלפת מפרקים

ניתוח החלפת מפרקים הוא הליך נפוץ עבור אנשים הסובלים מניוון או נזק למפרקים. עם זאת, ההשפעה של עודף משקל והשמנה על הסיכונים והתוצאות של ניתוח החלפת מפרקים היא דאגה משמעותית שיש לטפל בה. מאמר זה נועד לחקור את ההשפעה של עודף משקל על סיכונים ותוצאות כירורגיות בהחלפת מפרקים, תוך הדגשת החשיבות של ניהול משקל באופטימיזציה של תוצאות המטופל.

מניעת כאבי קרסול: הגנה על מפרק כף הרגל שלך מפציעות

כאב בקרסול יכול להשפיע באופן משמעותי על הניידות ועל הפעילויות היומיומיות שלך. בין אם אתה ספורטאי, חובב כושר או סתם מתנהל בשגרת היומיום שלך, חיוני לנקוט באמצעי מניעה כדי להגן על מפרק כף הרגל שלך מפציעות. פציעות בקרסול עלולות להתרחש מסיבות שונות, כולל פעילויות הקשורות לספורט, תאונות, או אפילו נעילת הנעלה לא תקינה.

053-3528218
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!