ניצחון על הכאב: איך כוח ההתחדשות יכול להפוך אתכם לבריאים יותר

תוכן עניינים

במהלך הנשים, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להתמודד עם כאב ולהתגבר, כמה שיותר מהר, על מנת לאפשר לעצמנו לחזור בהקדם לשגרה ולהיות בריאים וחזקים יותר. המטרה שלנו היא לא למצוא פתרון לכאב בשביל לדעת איך לחיות איתו ולצידו, אלא להתגבר עליו, כך הוא ייעלם מחד ומאידך, נצא מהטיפול מחוזקים ונוכל לתפקד בצורה סדירה.

באופן טבעי, מה שעוזר לנו למצוא פתרונות זו טכנולוגיה מתקדמת, שיכולה ללמוד את הגוף שלנו, ולאפשר לנו בעזרת כלים שאנחנו מפתחים, להתמודד עם שורש הכאב והסימפטומים שלו, מבלי שנידרש להשתמש באמצעים אחרים, כמו תרופות או דברים אחרים, או שנוכל לצמצם את השימוש בהם, באופן שיאפשר לתפקד טוב יותר בהמשך.

אחד הדברים שעוזרים לנו בתהליך של טיפול בכאב, ובפרט עוזר לטכנולוגיה לעזור לנו ולייצר תוצאות איכותיות יותר, הוא כוח התחדשות שקיים בגוף שלנו. השילוב של הטכנולוגיה המתקדמת ביחד כוח ההתחדשות, מאפשר לנו לטפל בכאב בצורה ממוקדת, מהירה, קצרה, וכאמור להשיג תוצאות טובות וארוכות טווח.

איך הטכנולוגיה עוזרת לנו להתמודד עם כאב בצורה נכונה?

אחת הדוגמאות ליכולת של הטכנולוגיה לעזור לנו להתמודד עם כאב בצורה נכונה, הם q-room. מדובר על חד טיפול חדשני, המתבסס על טכנולוגיה המספקת טיפול מדויק וישיר בכאבים באזורים שונים בגוף.

המטופל נכנס אל החדר בו נמצא מכשור חדשני לטיפול בכאב. המכשור אוסף את הנתונים הרלוונטיים, ולאחר מכן המטפל, פיזיותרפיסט מוסמך, עובר עם המכשיר על גבי האזור בו מרגיש המטופל את תחושת הכאב, ומטפל בו בצורה ישירה ומדויקת. הטיפול נמשך 25 דקות. בסיומו המטופל יוצא מהחדר עם חיוך.

לטיפול זה יש יתרונות רבים: הוא קצר ויעיל, ההשפעה שלו מהירה, אין לו תופעות לוואי שיכולות לפגוע במטופל, והגוף מתרגל מהר לטיפול ולתוצאות שלו. היתרון הבולט ביותר של הטיפול, זו היכולת של הטכנולוגיה להתאים את עצמה לשינויים שעובר המטופל במהלך הטיפול ולהתאים עבורו שיטה תוך כדי תנועה.

מה זה כוח ההתחדשות ואיך היא משתלבת בטיפול?

אחת הסיבות שטיפול מסוג זה יכול להצליח, היא כוח ההתחדשות. מדובר על כוח, מנגנון, הטמון במוח שלנו ומאפשר לנו לתקן ולחדש בעיות. על בסיס זה עובד המכשיר איתו משתמשים בטיפול.

המכשיר מאבחן את הכאב ואוסף נתונים אודותיו, בו בעת מעורר את אותו מנגנון המאפשר לרפא את הכאב ולהתגבר עליו. במילים אחרות, יש כאן שילוב בין האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים לבין המנגנון שפועל אצל כל אחד במוח. ביחד עם פועלים בשביל לטפל בכאב, בשורש ובסימפטומים שלו. כך המטופל יכול לצאת מהטיפול הרבה יותר חזק ובריא, ומוכן לחזור אל שגרת חייו הסדירה.

חשוב להדגיש, בשביל שהתהליך יתבצע בצורה מדויקת ובטוחה, אזי שרק אנשי מקצוע, קרי פיזיותרפיסטים מוסמכים, מבצעים אותו.

טיפול בכאב

Picture of מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי
מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי

ד"ר רויטל מלאכי, מייסדת המרכז לטיפול בברכים והחלפת מפרק ברך, מגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 10 שנים בהם היא טיפלה בהצלחה במאות מטופלים ומטופלות. טיפול באנשים תמיד משך אותי, בחירת המקצוע הגיעה ישירות מהלב!

המרכז להחלפת מפרקים

אם אתם עומדים לעבור ניתוח להחלפת מפרק,
חברת איימיס מציעה לכם את שירותי מחלקת הניתוחים האורתופדיים,
הכוללת אפשרויות טיפולים כירורגיים ברמה גבוהה, אותם מבצעים מומחים בעלי מוניטין רב,
מארצות הברית, אירופה ישראל.

למה לבחור באיימיס לניתוח החלפת מפרקים?

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים:
השלכות פוטותרפיה: ארבעה תופעות לוואי שכדאי לדעת

תופעת לוואי נפוצה אחת של פוטותרפיה היא גירוי בעור. זה יכול להתבטא באדמומיות, גירוד או יובש בעור. חשוב לשמור על לחות העור היטב ולפעול לפי כל ההמלצות של ספק שירותי הבריאות שלך כדי למזער את תופעת הלוואי הזו.

ביטוח בריאות: מדריך מקיף

ביטוח בריאות ממלא תפקיד חיוני בהבטחת גישה לשירותי בריאות איכותיים והגנה על אנשים מהנטל הכספי של הוצאות רפואיות. בין אם באמצעות תוכניות בחסות המעסיק, תוכניות ממשלתיות או פוליסות ביטוח בריאות פרטיות, כיסוי בריאות הולם חיוני לשמירה על רווחתו ושלוות הנפש.

התניידות נכונה עם הליכון בגיל מבוגר

בחברה המזדקנת של ימינו, שמירה על ניידות ועצמאות היא קריטית למבוגרים, במיוחד לקשישים ובמיוחד לקשישים בשיקות לאחר ניתוח מפרקים. אתגרי הניידות בגיל מבוגר יכולים להשפיע עמוקות על איכות החיים, להוביל לאובדן עצמאות ואף להשפיע על בריאות הנפש ועל תוחלת החיים. מאמר זה שואף להאיר את החשיבות של שימוש בהליכון מיוחד המיועד למבוגרים ולמשוקמים. אמצעי עזר זה לניידות אינו רק כלי אלא קו חיים המספק יציבות, תמיכה ובטחון למשתמשים בהם. מידע זה פותח את הדלת להבנת מגוון ההליכונים הקיימים, יתרונותיהם וכיצד לבחור אחד שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים. באמצעות מאמר זה, אנו שואפים להעצים מבוגרים המתמודדים עם אתגרי ניידות בידע ובהדרכה כדי לשפר את יכולת ההתניידות שלהם,ואת רווחתם הכללית. 

השפעת עודף משקל והשמנה על סיכונים כירורגיים ותוצאות בהחלפת מפרקים

ניתוח החלפת מפרקים הוא הליך נפוץ עבור אנשים הסובלים מניוון או נזק למפרקים. עם זאת, ההשפעה של עודף משקל והשמנה על הסיכונים והתוצאות של ניתוח החלפת מפרקים היא דאגה משמעותית שיש לטפל בה. מאמר זה נועד לחקור את ההשפעה של עודף משקל על סיכונים ותוצאות כירורגיות בהחלפת מפרקים, תוך הדגשת החשיבות של ניהול משקל באופטימיזציה של תוצאות המטופל.

מניעת כאבי קרסול: הגנה על מפרק כף הרגל שלך מפציעות

כאב בקרסול יכול להשפיע באופן משמעותי על הניידות ועל הפעילויות היומיומיות שלך. בין אם אתה ספורטאי, חובב כושר או סתם מתנהל בשגרת היומיום שלך, חיוני לנקוט באמצעי מניעה כדי להגן על מפרק כף הרגל שלך מפציעות. פציעות בקרסול עלולות להתרחש מסיבות שונות, כולל פעילויות הקשורות לספורט, תאונות, או אפילו נעילת הנעלה לא תקינה.