מחירי ניתוחים פרטיים

שלחו לנו הודעה לייעוץ ראשוני

תוכן עניינים

מחירי ניתוחים פרטייםהחל משנת 2002 נאסר על בתי החולים הציבוריים להציע שירותים כגון ניתוחים פרטיים מסוגים שונים כמו למשל ניתוח החלפת מפרקים. בגלל זמני ההמתנה הארוכים, תורים לניתוחים וקיצור הסבל שנובע מהכאבים העזים וכן הניידות שהופכת להיות קשה יותר, החלו מטופלם להתעניין בחלופות דוגמת השתתפות הקופה בניתוח פרטי, הפעלת ביטוחי הבריאות והשתתפות עצמית בניתוח שכוללת את השתלים או רופא אורתופד פרטי על פי בחירה.

מטופלים פונים לרפואה הפרטית לקיצור התור ולקבלת רופא כירורג מומחה שיבצע את הניתוח על הצד הטוב ביותר, לאור הוותק וההתמחות שלו בניתוחי החלפת מפרקים.

הפער בין מחירי ניתוחים פרטיים להחלפת מפרקים

קיים פער משמעותי בסוגי המחירים לניתוח החלפת מפרק ברך, הנחשב להליך הנפוץ ביותר. מנתח בבית החולים הדסה יקבל 16,000 ₪  ואילו בבית חולים פרטי המחיר יהיה נמוך בחצי, כך שמחירו יעמוד על סך של 8,000 ₪. כשבית חולים ממשלתי מעוניין שאותו מנתח יעבוד בשעות אחר הצהריים, המנתח יקבל סך של 2,800 ₪ לניתוח. על ניתוח פרטי בבית חולים כמו הדסה, למשל, יקבל רופא כירורג פי 5.7 מהסכום בבית החולים הממשלתי.

שר"פ: קיצור זמן ההמתנה לניתוח החלפת מפרקים – כך ניתן לבחור את המנתח ולשלם לו באופן פרטי. לחלופין, ניתן להשתמש בביטוח הרפואי. במקרה זה, הרופא יידרש גם לשלם על ההוצאות השונות כמו שימוש במתקנים של ביה"ח עבור השימוש בהם.

הפעלת ביטוח מושלם

כך ניתן לבחור מנתח אורתופד בהסכם השתתפות עצמית נמוכה. כל הרופאים בהסכם מאושרים על ידי הוועדה המקצועית. ניתן לבצע ניתוח פרטי עם מנתח, שאינו חתום על הסכם עם קופת החולים בה מבוטח המטופל. כל המנתחים הנמצאים בהסכם, יעניקו שירות ייעוץ ובהשתתפות עצמית נמוכה, לפני ביצוע הניתוח.

דמי ההשתתפות העצמית בניתוח ייקבעו בהתאם לרובד הביטוחי של קופת החולים. ההשתתפות העצמית תכלול את מרכיבי הניתוח כגון: תשלום לבית החולים, שתלים בהשתתפות עצמית בגובה של 25% ממחיר השתל, ועד לתשלום כולל של 2,000 ₪.

הליכים שאינם מכוסים על ידי קופת החולים

במקרים אלו, קופת החולים אינה משתתפת בהוצאות הניתוח. גם סכום ההשתתפות העצמית משתנה בהתאם לבחירת המנתח ובית החולים בו יתבצע הניתוח.

יש לציין בנוסף, כי ההשתתפות העצמית של המטופל, תכלול בדיקות מעבדה, שירותי הדמיה רופא מרדים ותרופות שאושרו מראש, ע"י קופות החולים.

Picture of מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי
מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי

ד"ר רויטל מלאכי, מייסדת המרכז לטיפול בברכים והחלפת מפרק ברך, מגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 10 שנים בהם היא טיפלה בהצלחה במאות מטופלים ומטופלות. טיפול באנשים תמיד משך אותי, בחירת המקצוע הגיעה ישירות מהלב!

המרכז להחלפת מפרקים

אם אתם עומדים לעבור ניתוח להחלפת מפרק,
חברת איימיס מציעה לכם את שירותי מחלקת הניתוחים האורתופדיים,
הכוללת אפשרויות טיפולים כירורגיים ברמה גבוהה, אותם מבצעים מומחים בעלי מוניטין רב,
מארצות הברית, אירופה ישראל.

למה לבחור באיימיס לניתוח החלפת מפרקים?

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים:
ביטוח בריאות: מדריך מקיף

ביטוח בריאות ממלא תפקיד חיוני בהבטחת גישה לשירותי בריאות איכותיים והגנה על אנשים מהנטל הכספי של הוצאות רפואיות. בין אם באמצעות תוכניות בחסות המעסיק, תוכניות ממשלתיות או פוליסות ביטוח בריאות פרטיות, כיסוי בריאות הולם חיוני לשמירה על רווחתו ושלוות הנפש.

ניצחון על הכאב: איך כוח ההתחדשות יכול להפוך אתכם לבריאים יותר

במהלך הנשים, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להתמודד עם כאב ולהתגבר, כמה שיותר מהר, על מנת לאפשר לעצמנו לחזור בהקדם לשגרה ולהיות בריאים וחזקים יותר. המטרה שלנו היא לא למצוא פתרון לכאב בשביל לדעת איך לחיות איתו ולצידו, אלא להתגבר עליו, כך הוא ייעלם מחד ומאידך, נצא מהטיפול מחוזקים ונוכל לתפקד בצורה סדירה.

התניידות נכונה עם הליכון בגיל מבוגר

בחברה המזדקנת של ימינו, שמירה על ניידות ועצמאות היא קריטית למבוגרים, במיוחד לקשישים ובמיוחד לקשישים בשיקות לאחר ניתוח מפרקים. אתגרי הניידות בגיל מבוגר יכולים להשפיע עמוקות על איכות החיים, להוביל לאובדן עצמאות ואף להשפיע על בריאות הנפש ועל תוחלת החיים. מאמר זה שואף להאיר את החשיבות של שימוש בהליכון מיוחד המיועד למבוגרים ולמשוקמים. אמצעי עזר זה לניידות אינו רק כלי אלא קו חיים המספק יציבות, תמיכה ובטחון למשתמשים בהם. מידע זה פותח את הדלת להבנת מגוון ההליכונים הקיימים, יתרונותיהם וכיצד לבחור אחד שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים. באמצעות מאמר זה, אנו שואפים להעצים מבוגרים המתמודדים עם אתגרי ניידות בידע ובהדרכה כדי לשפר את יכולת ההתניידות שלהם,ואת רווחתם הכללית. 

השפעת עודף משקל והשמנה על סיכונים כירורגיים ותוצאות בהחלפת מפרקים

ניתוח החלפת מפרקים הוא הליך נפוץ עבור אנשים הסובלים מניוון או נזק למפרקים. עם זאת, ההשפעה של עודף משקל והשמנה על הסיכונים והתוצאות של ניתוח החלפת מפרקים היא דאגה משמעותית שיש לטפל בה. מאמר זה נועד לחקור את ההשפעה של עודף משקל על סיכונים ותוצאות כירורגיות בהחלפת מפרקים, תוך הדגשת החשיבות של ניהול משקל באופטימיזציה של תוצאות המטופל.

מניעת כאבי קרסול: הגנה על מפרק כף הרגל שלך מפציעות

כאב בקרסול יכול להשפיע באופן משמעותי על הניידות ועל הפעילויות היומיומיות שלך. בין אם אתה ספורטאי, חובב כושר או סתם מתנהל בשגרת היומיום שלך, חיוני לנקוט באמצעי מניעה כדי להגן על מפרק כף הרגל שלך מפציעות. פציעות בקרסול עלולות להתרחש מסיבות שונות, כולל פעילויות הקשורות לספורט, תאונות, או אפילו נעילת הנעלה לא תקינה.

053-3528218
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!