פוסטור מדיק (POSTURE MEDIC)

שלחו לנו הודעה לייעוץ ראשוני

תוכן עניינים

הרפואה בימנו מסוגלת לפעמים לחולל פלאים. מחלות שבעבר קטלו מיליונים נמצאות כיום בשליטה מוחלטת בזכות חיסונים. אפילו מפרקים פגועים, מפרק הירך או ברכיים, אפשר להחליף באמצעות ניתוח להחלפת מפרק. אבל יש גם דברים שהרפואה לא יודעת לעשות והפתרון נמצא במקום אחר.​את עמוד השדרה, למשל, אין שום דרך להחליף גם אם הוא פגוע, גם אם הוא כואב. ואת כאבי הגב שאחוז ניכר מקרב האוכלוסייה מכיר מקרוב קשה להעלים אם לא מקפידים על ביצוע תרגילים ומתיחות ובמקביל גם על יציבה נכונה.

אם בריאות הגב שלכם חשובה לכם ואם אתם סובלים מכאבי גב, פוסטור מדיק יכול להוות פתרון מצוין. אפילו אם בעתיד ימציאו דרך להחליף את חוליות עמוד השדרה כמו שמחליפים כיום מפרקים, עדיין עדיף ללמוד כיצד לשמור על הגב ואיך לשמור על יציבה נכונה. כי המפרקים הטבעיים שלנו וחוליות הגב והצוואר שלנו עדיפים בהרבה על כל תחליף נתון.פוסטור מדיק (POSTURE MEDIC) לכאבי גב

מדוע אנחנו סובלים מכאבי גב?

כדי להבין מדוע פועל פוסטור מדיק כפי שהוא פועל ובאיזה אופן הוא מחזיר את הבריאות לגב שלנו, כדאי לראות קודם לכן מהם בכלל כאבי הגב ומדוע הם נגרמים. מרבית הציבור הסובל כיום מגב כפוף, מכאבים בגב התחתון, מכאב בגב העליון, מצוואר תפוס ודואב לא מורכב כלל מאנשים בעלי מחלה קשה שצריך לרפא. הבעיה היא אחרת, הבעיה היא בעיקר התנהגותית.

אם ניקח יום ממוצע של אדם ממוצע, נראה כי הוא מטיל עומס ניכר על הגב, עומס שלא היה קיים בסביבת חיים מסורתית יותר. במקום להרבות בהליכה בגב זקוף, אנו רכונים כל היום מול המחשב או מול הסמרטפון. במקום להלך בגב זקוף, אנו מרבים לשבת בבית בגב כפוף, בעבודה וגם בפקקים, בזמן נהיגה במכונית. מסתבר כי אפילו אנשים שמבצעים פעילות גופנית סדירה בדרך כלל מזניחים את חיזוק שרירי הליבה ולא מבצעים די תרגילי מתיחות המתמקדים בגב, בצוואר, בשכמות או בכתפיים.

כתוצאה של כל הדברים הללו, אפילו אנשים בריאים בדרך כלל מטילים עומס יוצא מן הכלל על הגב ועל החוליות. לאחר יום שלם של ישיבה, רכינה, ויציבה כפופה, אין פלא שהחוליות נדחסות והשרירים דואבים. ובל נשכח כי מדובר בתופעה החוזרת על עצמה יום אחרי יום אחרי יום. הנזקים מצטברים והכאבים הופכים בלתי נסבלים. ובדיוק עם זה מתמודד פוסטור מדיק, מכשיר פשוט לכאורה, אך בעל משמעות כבירה.

במה תורם לנו מכשיר פוסטור מדיק

מכשיר פוסטור מדיק מורכב בעיקרו של דבר מגומי דקיק שבנוי בצורה המאפשרת להשתמש בו בשתי דרכים. ראשית, ניתן לבצע באמצעותו תרגילים המשפרים את בריאות הגב ומפחיתים מתיחות וכאב. שנית, ניתן ללבוש אותו (בהתאם להוראות השימוש) כך שהוא "מכריח" את המשתמש לשמור על יציבה נכונה וזקופה. כאשר משתמשים במכשיר לאורך מספר שבועות, הגוף מתרגל מחדש ליציבה זקופה, כך שההרגל הולך ונעשה לטבע שני.

על פי הפרסומים של פוסטור מדיק, ניתן ואף רצוי לא להסתפק בו בכדי לתקן את היציבה השפופה, כדי לעמוד, ללכת או לשבת בגב זקוף באמת. ניתן לבצע סדרה של תרגילים טובים מאוד, המבצעים שחרור ומתיחה של קבוצות שרירים המעורבות בתופעת הגב הכואב.

ישנה סדרה של תרגילים ובהם תרגול שמותח את שרירי הכתפיים, תרגול שמותח את בית החזה ואת שרירי החזה, תרגול שמגמיש ומותח את שרירי הצוואר ועוד. לסיכום, פוסטור מדיק נועד לשפר את היציבה, מחזק את השרירים התומכים ביציבה (שרירים המכונים שרירי ליבה), מפחית כאבים מטרידים ומקטין את הסיכוי לנזקים מצטברים ובלתי הפיכים לחוליות הגב ולמפרקי עמוד השדרה.

לרכישת פוסטור מדיק

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

החלפת מרפק מלא או חלקי

דיקור סיני מסייע להתאוששות לאחר החלפת מפרק

Picture of מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי
מומחית לטיפול בברכים ד"ר רויטל מלאכי

ד"ר רויטל מלאכי, מייסדת המרכז לטיפול בברכים והחלפת מפרק ברך, מגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 10 שנים בהם היא טיפלה בהצלחה במאות מטופלים ומטופלות. טיפול באנשים תמיד משך אותי, בחירת המקצוע הגיעה ישירות מהלב!

המרכז להחלפת מפרקים

אם אתם עומדים לעבור ניתוח להחלפת מפרק,
חברת איימיס מציעה לכם את שירותי מחלקת הניתוחים האורתופדיים,
הכוללת אפשרויות טיפולים כירורגיים ברמה גבוהה, אותם מבצעים מומחים בעלי מוניטין רב,
מארצות הברית, אירופה ישראל.

למה לבחור באיימיס לניתוח החלפת מפרקים?

שלחו לנו הודעה

פוסטים נוספים:
החלפת מפרק

ישנם ניתוחים מורכבים, במיוחד בכל הקשור לניתוחים אורתופדיים. אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר, הוא ניתוח החלפת מפרק. בגלל הסיכוי לזיהום לאחר הניתוח, רופאים רבים ממליצים ליטול

ניווט בגמילה לאחר החלפת מפרק: טיפים ואסטרטגיות

ניתוח החלפת מפרקים יכול להיות חוויה משנה חיים עבור אלה שעוברים אותו, ומציע הקלה בכאבים ושיפור ניידות. עם זאת, תהליך ההחלמה יכול להיות מאתגר, במיוחד כשמדובר בגמילה משככי כאבים. מאמר זה יספק טיפים ואסטרטגיות לניווט בתהליך הגמילה לאחר ניתוח החלפת מפרקים.

053-3528218
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!